Amerykańskie auta

ford mustang
Z czym mi się kojarzą Stany Zjednoczone?

Każdy zadając sobie w duchu to pytanie odpowiada : Kojarzą mi się z Fast foodami, coca-colą, KFC, McDonaldem, ogromnymi przestrzeniami, dobrobytem, drapaczami chmur, Hollywoodem… Jednak wymieniając te różne skojarzenia na pewno nikt nie zapomina o amerykańskich samochodach.

Od dawien dawna każdy mężczyzna marzy aby wejść w posiadanie takiego amerykańskiego cuda. Auta amerykańskie to wisienka na torcie motoryzacyjnym, bo są duże, luksusowe, urokliwe, szerokie, a przede wszystkim mało awaryjne. Jednak nic na tym świecie nie jest do końca doskonałe i zawsze zdarzają się jakieś komplikacje. Niestety tak samo jest w motoryzacji. Serwis samochodów amerykańskich to miejsce w którym każdy miłośnik amerykańskich pojazdów naprawi usterki w swoim amerykańcu. Możemy sobie także wymienić części do samochodów amerykańskich tak by nasz pupilek był jeszcze mniej awaryjny niż do tej pory.

cadillac old timer

Pamiętajmy o tym aby po sprowadzeniu auta zza oceanu sprawdzić jego stan w serwisie i o ewentualnych remontach silnika i zawieszenia. Jednak co do zawieszenia można mieć mniejsze podejrzenia niż do silnika, ponieważ warunki jezdne w stanach umożliwiają bezpieczną jazdę bez wyboi na drodze, tym samym jednak szkodzą silnikowi, bo kto nie lubi sobie depnąć na gaz na szerokiej i równej autostradzie. W serwisie na pewno nam dobrze sprawdzą auto pod każdym względem. Po diagnozie mechanika i wymianie wadliwych części będziemy czuli się bezpieczniej na niebezpiecznych polskich drogach.

Dodaj komentarz