Ciekawe rajstopy na zimę

W sezonie jesienno-zimowym kobiety są raczej nie mogą sobie dłużej pozwolić na odsłanianie gołych nóg. Jednak dzięki rajstopom, które ogrzewają nogi nawet w zimne dni mogą one nosić spódnice, sukienki a nawet mini. Wybór rajstop jest tak bogaty, że każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie. W trendach na początku pojawiły się rajstopy kolorowe. Można było zakupić rajstopy praktycznie w każdym kolorze tęczy, żółte, fioletowe, różowe, czerwone, do wyboru, do koloru.

Obecnie do łask wróciły wzorzyste rajstopy. Bardzo modne są obecnie rajstopy w małe groszki lub małe serduszka. Powrócił również styl retro.Rajstopy posiadają bardzo zmysłowe paski puszczone z tyłu, które zakończone są seksowną kokardą na udzie. Motywy zwierzęce, tak często wykorzystywane w modzie pojawiły się również na rajstopach. Można zakupić rajstopy imitujące paski zebry czy lamparcie cętki. Dla mniej odważnych kobiet pozostają rajstopy w cieńsze lub grubsze pasy.

Ciekawe rajstopy sprawią, że nawet prosta stylizacja stanie się wyjątkowa. Na okres świąteczny można wybrać rajstopy ozdobione świątecznymi motywami. Mogą być to na przykład rajstopy ozdobione drobnymi płatkami śniegu. Lub też bardziej zabawowe, ozdobione bałwankami czy też Świętym Mikołajem. Rajstopy na święta mogą być w odważnych barwach jak na przykład w czerwieni czy zieleni.

Dodaj komentarz