Defy Calvin Klein: nowy męski zapach

Calvin Klein Defy
Dom Calvin Klein opracował nowy flagowy zapach na rok 2021, o którym napiszę kilka słów. Aromatyczno-drzewna esencja dla mężczyzn ma orzeźwiającą świeżość bergamotki i lawendy połączoną z ciepłymi, drzewnymi nutami wetywerii i bursztynu na suchym podłożu. Defy to zapach dla współczesnego mężczyzny, śmiałego i uwodzicielskiego.

Kompozycja została opracowana przez trzech perfumiarzy: Anne Flipo, Pascala Gaurin i Loc Donga. Wspólnie wyobrazili sobie drzewny, orzeźwiający i aromatyczny aromat, który ewoluował od pewnej świeżości do bardziej stonowanej tekstury. Woda Calvin Klein Defy rozpoczyna się uderzeniem świeżej aromatycznej lawendy i orzeźwiającej nuty bergamotki. Serce kompozycji nosi ślady ziołowej ziemistości haitańskiej wetywerii. Cała esencja ma ciepłe bursztynowe wykończenie, które jest eleganckie i otulające. W sumie w recepturze perfum podano niewiele składników, jednak aromat zawiera szereg niuansów, które krążą po nim z różną siłą. Kontrastujące nuty na pewno potrafią zaciekawić i zachęcić do zagłębienia się w ich wnętrzu.

Calvin Klein słynie z tego, że nie boi się przełamywać granic i wprowadzać nowych trendów w świecie mody i perfum. Defy robi to i więcej. Reprezentuje dwoistość współczesnego człowieka z kontrastującym zapachem, który łączy przeciwstawne nuty. Ten zapach jest dla mężczyzny, który nie boi się być wrażliwy i wie, że to część jego odwagi. Kto jest twarzą kampanii tych perfum? Richard Madden – ucieleśnia historię tego aromatu i żyje własnymi, autentycznymi prawdami.

Świeżość nowej kompozycji sprawia, że ​​jest idealna dla tych, którzy uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu, są zawsze zadbani i wyluzowani. Uważam, że Defy to uniwersalny zapach, który byłby świetnym zakupem w ciemno dla każdego, kto lubi drzewno-świeże i aromatyczne męskie esencje. Przypomina mi niektóre z moich ulubionych męskich perfum. Łączy aromatyczną świeżość z Dior Sauvage i chłodny niebieski odcień, który otrzymujemy również z Yves Saint Laurent Y Eau de Toilette i Montblanc Explorer.

Jeśli nie znasz tych klasycznych zapachów dla mężczyzn, pomyśl tylko o chłodnym klimacie kultowych modeli Calvin Klein. Wyobraźcie sobie fajnych i wyluzowanych facetów, którzy noszą niebieskie dżinsy i śnieżnobiałe koszulki, a także klasyczne bokserki CK wychodzą na zewnątrz. Tak jak ten zapach, jest świeży i seksowny, nawet go nie próbując! Jeśli chodzi o trwałość Defy, to aromat utrzymuje się około 3-4 godzin na mojej skórze.

Jak wygląda jego butelka? To proste szkło z grubym dnem i kontrastowym wykończeniem, która przybiera prostokątny kształt, symbol męskości. Jego dwa przeciwległe brzegi są zaokrąglone i kojarzą się z miękkością. Dwa pozostałe są ostre i kojarzą się z męskością. W środku flakonu znajduje się niebieski płyn, który wygląda elegancko i dynamicznie. Górę zdobi ciemny granatowy korek z matowym wykończeniem. Cała oprawa Defy Calvin Klein nawiązuje swoim wyglądem do kultowych dżinsów projektanta.

Dodaj komentarz