Nowe perfumy Iceberg Since 1974 by Iceberg

Iceberg Since 1974
Słynny włoski dom mody Iceberg jest sprzedawany pod marką Perfume Holding Co. W 1974 roku, kiedy powstał Iceberg, stali się znani i bardzo popularni na całym świecie dzięki swojej luksusowej odzieży z dzianiny. Od tego czasu utrzymuje ideę stworzenia jednego z najlepszych i najłagodniejszych swetrów i różnych dzianin.

W tym roku Iceberg uruchamia Iceberg Since 1974, perfumy duo inspirowane historią startową marki. Nowa para zapachów: Iceberg Since 1974 for Her i Iceberg Since 1974 for Him są pokryte słynnymi swetrami z dzianiny, tak jakby składano hołd pierwszej luksusowej dzianinie marki. Nie jestem zaznajomiona z perfumami Iceberg, ani nie mogę powiedzieć, że nie chcę ich wypróbować, w przeciwieństwie do tych zapachów duet zwrócił moją uwagę i chciałabym poczuć oba zapachy. Osobiście uwielbiam różne dziwne składniki idealnie połączone, tak jak mięta w tym wydaniu, które uważam za naprawdę atrakcyjne. Uwielbiam słodkie / kwieciste aromaty, ale świeże i miętowe składniki są dla mnie najlepszą opcją.

Iceberg Since 1974 for Her słodki owocowo-kwiatowy zapach z nutą świeżej mięty i pikantnego różowego pieprzu. Otwiera się od świeżych grejpfrutów wraz z ostrym imbirem oraz kwiatowymi akordami neroli i mięty. Drzewna baza przyjemnie uspokaja się z bursztynem, piżmem i drewnem cedrowym, czyniąc z niej brawurowe zmysłowe perfumy do codziennego użytku. To codzienne, nowoczesne i łatwe perfumy dla kobiet są bardzo zmysłowe i charyzmatyczne.

INFORMACJE

Nuty zapachowe
Imbir
Grejpfrut
Różowy pieprz
Gorzka pomarańcza
Mennica
Neroli
Bursztyn
Cedrowe
Piżmo

Perfumy Iceberg Since 1974 są dostępne w dwóch pojemnościach 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Dodaj komentarz