Nowy wariant Guerlain La Petite Robe Noire

perfumy Guerlain La Petite Robe Noire
Francuski Maison Guerlain przez lata dostarczał nam piękną kolekcję małych czarnych sukienek. Sukienki, które możesz nosić o każdej porze dnia, zawsze szykowne i kobiece. La Petite Robe Noire Ma Robe Plissee (Ma Robe Plissee / Plisowana Sukienka) to nowa mała czarna, która pojawiła się w czerwcu 2019 roku jako atrakcyjny dodatek do kultowej kolekcji marki.

Dla przypomnienia, perfumy Guerlain La Petite Robe Noire z 2012 roku są filarem tej linii. Nowa edycja została ogłoszona jako „must-have” paryskiego szyku; noszona jako swobodna, lekka i elegancka, plisowana sukienka w stylu „athleisure”, idealna na weekendowy rejs po Riwierze Francuskiej.

Guerlain La Petite Robe Noire

Emanująca świeżością zielona woda toaletowa, która łączy w sobie blask owoców cytrusowych, kęs zielonych nut oraz leniwą nutę migdałów i pysznych nut morelowych. Następnie przez olśniewające serce przelewa się fala radosnych płatków róż. I wreszcie, pasma białego piżma i drzewnej paczuli podkreślają swoim eleganckim charakterem tą niezapomnianą recepturę. Thierry Wasser skomponował dzieło na zamówienie: kreację, która szczyci się odurzającą delikatnością i rzadką elegancją.

Legendarny flakon La Petite Robe Noire w formie „odwróconego serca” otrzymał śmiały, nowoczesny wygląd. W swojej krystalicznej przezroczystości zabarwionej delikatnym świetlistym różem ujawnia się zwodniczo swobodna, a jednocześnie niezwykle szykowna sukienka – idealna do stawiania żagli!

La Petite Robe Noire od Guerlain

Kreacja o charakterze kwiatowo-owocowym
Przeznaczona dla kobiet do stosowania na dzień
Nuty głowy: wiśnia, mandarynka, morela
Akord serca: róża, czarna herbata, migdał
Linia bazy: paczula, białe piżmo

Guerlain Muguet Millesime 2019

Prestiżowy dom Guerlain podtrzymuje swoją tradycję corocznej limitowanej edycji perfum Muguet. Oryginalną wersję stworzył w 1908 roku Jacques Guerlain, a jej druga saga rozpoczęła się reinterpretacją Jean-Paula Guerlaina w 1998 roku. Najnowsza wersja wyszła spod ręki Thierry Wassera i stanowi unowocześnioną edycję zaprezentowaną w 2016 roku. Co sezon, począwszy od 2006 roku Muguet Eau de Toilette, podobnie jak saga La Petite Robe Noire, pojawia się w specjalnym flakonie, pięknie wzbogaconym pracą rzemieślnika, aby stać się wyjątkowym dziełem. Jak twierdzi Maison, pod uważnym okiem rzemieślników i fachowymi rękami jedwabniki tworzą wstążkę nieskazitelnego jedwabiu, która następnie staje się jednością z kultowym flakonem pszczół niczym druga skóra.

W 2019 roku Guerlain nawiązał współpracę z Sericyne, innowacyjną manufakturą, która posiada rewolucyjne know-how: naturalny włókninowy jedwab 3D. Sericyne – założona w sercu Sewennów, historycznej kolebki francuskiej kultury jedwabiu – stworzyła niezwykle delikatną jedwabną ozdobę. Innowacyjne, skrupulatnie wykonane arcydzieło zrodzone z unikalnego, opatentowanego know-how, jest produkowane przez około dwudziestu jedwabników, a następnie stemplowane rozrzuconymi 69 pszczołami i pozłacane nazwą perfum.

Zdobi butelkę Bee, w której sercu znajduje się zapach Guerlain Muguet, zinterpretowany na nowo przez Thierry’ego Wassera w 2016 roku w naturalnej, nowoczesnej wersji. Guerlain kontynuuje tradycję Muguet, luksusowego rendez vous, które świętuje nadejście wiosny. Limitowana i numerowana edycja (5019 sztuk dostępnych na całym świecie), która jest hołdem dla małego białego dzwonka na szczęście – konwalii. Millesime 2019 świętuje poetyckie i zmysłowe spotkanie pszczoły i jedwabnika.

Kompozycja o charakterze kwiatowym
Przeznaczona dla kobiet i do noszenia na dzień
Linia głowy: nuty zielone
Nuta serca: konwalia, bez
Akord podstawy: róża, jaśmin

Dodaj komentarz