Świetne zapachy w drodze do raju?

perfumy
Niektóre panie nie planują letnich wakacji. Ale większość z nas jest dokładnie odwrotnie. Na długo przed wyjazdem mamy wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Zapach, który zabierzesz ze sobą na zasłużone chwile wypoczynku i relaksu, przypomni Ci o pięknych przeżyciach i wspomnieniach beztroskich chwil dobrego samopoczucia z rodziną lub przyjaciółmi. Dlatego na wakacjach tylko z nowym zapachem!

ZAPACH DLA ŻĄDNEJ PRZYGÓD KOBIET

Czy dziś nadal jesteś w pracy, a jutro dosłownie w ostatniej chwili odwiedzisz swojego przełożonego z wypełnionym biletem wakacyjnym? Nie lubisz dużych podróży? Wolisz spakować się wieczorem, a rano polecieć na przygodę? Lacoste Touch of Pink jest właśnie dla Ciebie. Jeśli lubisz odkrywać nieznane, planowanie to dla Ciebie strata czasu, ciesz się pełnią życia ! Twój zapach powinien idealnie oddać tempo Twojego życia i powinien Ci wystarczyć.

Nie ma wątpliwości, że zapach Lacoste Touch of Pink będzie świetnym wyborem, ponieważ jest dokładnie taki, jak Ty. Może być różowy, ale bądź ostrożny! Zdecydowanie nie szukaj w nim romansu ani róż. Musi być wdzięk i kobiecość, więc zapach to w zasadzie słodkie tony fiołka, jaśminu i wanilii.

Nawet jeśli następnego dnia zdecydujesz się w środku parkietu zejść w dół wzburzonej rzeki, zapach Lacoste Touch of Pink podąży za Tobą jak posłuszny pies i nie będziesz czuł potrzeby, aby go zmieniać. Mimo słodyczy jest to zapach sportowo-elegancki. Aby nie być jak cukierek w butach, dominującym odcieniem jest świeży, cytrusowy odcień czerwonej pomarańczy. Przyprawy takie jak kolendra, kardamon czy nasiona marchwi stoją w ciekawej kompozycji kwiatów i owoców. Przyprawy dodają ciekawego akcentu, który znamy bardziej z męskich zapachów, ale i tak będziesz Ty.

Touch of Pink nie jest zapachem, który dociera do Ciebie z każdego miejsca w samolocie, z każdej łodzi, z każdego stołu. Twoje życie z nią będzie pełne akcji w każdych okolicznościach. Adrenalina napływa do Ciebie i skok z 10-metrowego klifu wprost do oceanu. Nie możesz nawet powiedzieć, że każda kobieta odważyłaby się o nim powiedzieć, prawda? Niezależnie od tego, czy wyruszasz w świat tuż za nosem, czy skaczesz po super wycieczce Last Minute, zapach różu Lacoste Touch dotrzyma Ci kroku.

KIEDY WIESZ DOKŁADNIE, CZEGO CHCESZ

Zawsze wiesz z góry, gdzie, kiedy i z kim spędzisz wakacje. Masz swoje ulubione miejsca, do których lubisz wracać. Twoje plany są zawsze oparte na Twoich pomysłach. Niezależnie od tego, czy jesteś troskliwą matką, czy czułą romantyczką, zawsze będziesz dawać z siebie wszystko dla zadowolenia swoich bliskich. Spraw sobie radość i połącz swoje ulubione wakacje z nowym Escada Joyful.

Perfumy damskie Escada Joyful to zapach, w którym kobieta odnajduje uczucie radości, wypełnia je pozytywnymi myślami i pewnością siebie w naprawdę dużym skupieniu. Doskonale odwzorowuje wszystkie wakacyjne przeżycia i wspomnienia. W butelce znajdziesz soczyste owoce pięknie podane w hotelu nawet po radosnym widoku egzotycznych kwiatów.

Baza składa się z mchu, drzewa sandałowego i miodu, który tylko bardzo delikatnie uzupełnia wspomniane już owoce – arbuz, mandarynka, nektarynka i odrobina czarnej porzeczki. Kiedy owiniesz się w chmurę zapachu, od razu poczujesz smak sałatki owocowej. Kiedy tony owoców opadają i słabną, łączą się z tonami serca – zapachem białej piwonii i magnolii. Escada Joyful może nie jest dla żądnych przygód postaci i odkrywców, ale jest to bardzo uniwersalny zapach, pełen romantyzmu i radości. Jako wellness, w którym odrzucasz wszystkie zmartwienia za głowę i cieszysz się pięknymi chwilami boskiego spokoju.

Dodaj komentarz